Novinky
20.5.2016
Spustili jsme nové webové stránky
Doporučujeme
Zednictví Limberk a spol.
Zátiší 1096, 43111 Jirkov
  
www.zednictvilimberk.cz
Mobil    +420 604 528 847
Mobil    +420 725 538 612   
info@zednictvilimberk.cz
Rychlý kontakt
Nabídka služeb
Created by Seoregistr © 2016 www.zednictvilimberk.cz, Všechna práva vyhrazena.
Naše nabídka - zateplování fasád
Fasády zateplujeme standardně systémem Baumit, popřípadě po domluvě jsme schopni zateplit fasádu jakýmkoliv certifikovaným zateplovacím systémem. Zateplovací systém je tzv. obal svislých konstrukcí budovy, snižující únik tepla. Ekonomické výhody zateplení fasády jsou nesporné. Proto se dá říci, že se jedná o úsporný trend současné doby.

Zajišťujeme veškeré dodávky materiálu a všeho potřebného k dokončení sjednané zakázky. Po dohodě je možné zajištění dodávek materiálu klientem. Pracujeme však pouze s materiály certifikovanými pro zateplování fasád.
Poskytujeme veškeré odborné poradenství týkající se zateplování fasád, ať už se jedná o volbu systému, odborný odhad ušetřených nákladů či barevné poradenství. Kvůli velké individuálnosti rozsahu prací při zateplování fasád je cena vždy jiná proto Vám cenovou nabídku  rádi zhotovíme nezávazně a zcela zdarma.

Sídlo naší zednické firmy se nachází v Chomutově , ve Ústeckém Kraji. Proto preferujeme zakázky v oblasti Chomutov, Jirkov, Most a jejich blízké okolí. V určitých případech je možné domluvit se na zakázce mimo Chomutov i Ústecký kraj.
Pokud máte dotaz, potřebujete poradit nebo máte zájem o konkrétní cenovou nabídku, kontaktujte nás. Těšíme se na případnou spolupráci a věříme, že budete s kvalitou a cenou našich služeb spokojeni.
Tel.+ 420 604 528 847
Tel.+ 420 725 538 612