Novinky
20.5.2016
Spustili jsme nové webové stránky
Doporučujeme
Vítejte na webu stavební firmy Limberk a spol.
Pokud hledáte spolehlivé a zkušené řemeslníky z oboru zednictví, jste na správné adrese. Na zednické práce se specializujeme již od roku 1998. Za tu dobu máme mnoho spokojených zákazníků, kteří opakovaně rádi využívají našich služeb.

Provádíme veškeré zednické práce, mezi nejběžnější patří například zateplování budov,rekonstrukce panelových chodeb, betonování, vyzdívání, obkladačské a dlažební práce, plouvoucí podlahy,rekonstrukce  bytů a bytového jádra, koupelny,malování, rekonstrukce či výstavby teras. V kategorii Nabídka služeb, najdete popis jednotlivých služeb.

Sídlo naší zednické firmy se nachází v městě Chomutov, ve Ústeckém Kraji. Proto preferujeme zakázky v oblasti Chomutov, Jirkov, Most,
Kadaň a jejich blízkému okolí.  Je ale možné domluvit se na zakázce i mimo tyto oblasti například Ústí nad Labem, Karlovy Vary a blízké okolí.
Vždy se snažíme vyhovět Vašim požadavkům, protože vstřícnost je jednou z našich hlavních zásad. Všechny zakázky se snažíme realizovat v nejkratším možném čase a za nejlepší možnou cenu, ale nikdy ne na úkor kvality.

Protože jsme profesionálové, pracujeme profesionálními postupy. Pokud totiž jde o zednické práce, je často velmi těžké správně odhadnout rozsah prací bez znalosti skutečného stavu zakázky. Proto před vypracováním cenové nabídky preferujeme osobní konzultaci přímo na místě, kde má dojít k realizaci zakázky.

Pokud máte dotaz, potřebujete poradit nebo máte zájem o konkrétní cenovou nabídku, kontaktujte nás. Těšíme se na případnou spolupráci a věříme, že budete s kvalitou a cenou našich služeb spokojeni.
Nabídka služeb
Fotogalerie
Rekonstrukce
Zednictví Limberk a spol.
Zátiší 1096, 43111 Jirkov
  
www.zednictvilimberk.cz
Mobil    +420 604 528 847
Mobil    +420 725 538 612   
info@zednictvilimberk.cz
Rychlý kontakt
Nabídka služeb
Created by Seoregistr © 2016 www.zednictvilimberk.cz, Všechna práva vyhrazena.
Tel.+ 420 604 528 847
Tel.+ 420 725 538 612